Kurzy

 

Pro kreslení je důležité CHTÍT kreslit. Každý se na začátku bojí - co když mi to nepůjde? Co když budu první, kdo kurz nezvládne? Nejinak na tom byli účastníci, jejichž kresby si můžete prohlédnout ve fotogalerii. I vy můžete odcházet s pocitem - konečně umím kreslit!

V průběhu celého kurzu vás povedu k tomu, abyste se na věci kolem sebe dokázali dívat "trochu jinýma očima", než jste zvyklí a to podle hesla - "řekni mi jak na to a já to dokáži sám" (filosofie kurzu je založena na předpokladu, že každý z nás umí kreslit, jen neví jak začít a jak na to. V kurzu vás tedy nečeká žádné zasahování a kreslení do vašich obrázků lektorem - což často můžete zažít v hodinách výtvarné výchovy - ale vedení, abyste dokázali kreslit to, co chcete).

 

Pro úplné začátečníky je určen kurz TUŽKA. Ti, kteří budou chtít pokračovat, si mohou vybrat mezi kurzy PASTELKA a REÁLNÁ KRESBA. Úplně nově a nezávisle na předchozích absolvovaných kurzech, můžete vyzkoušet kurz PASTEL, který je zaměřený na maximální relaxaci a "probuzení pravé mozkové hemisféry" při kresbě abstrakcí.

Na fotografie z posledních kurzů se podívejte na stránce chcikreslit.rajce.net