Tvořivé kurzy "chci kreslit" jsou s vámi už šestým rokem.

Na počátku byl nápad - touha sdílet, tvořit, setkávat se s novými lidmi a hlavně sdružovat ty, kteří se chtějí něco nového naučit, baví je tvoření a chtějí podpořit vlastní kreativitu. Touha nekreslit už jenom "do šuplíku" a nepředávat své zkušenosti jenom nejbližšímu okolí. A tak byl v lednu 2009 otevřený první kurz kreslení pro veřejnost. Konal se v Brně a měl 6 účastníků. Protože klienti byli spokojení a zájem stoupal, postupně se přidávaly kurzy v dalších městech. O úspěchu kurzů svědčí i fakt, že je doposud absolvovalo více než 1000 účastníků. Připojte se i vy...

Chtěli byste hezky kreslit? Umět zachytit přesně to co vidíte? Když člověk něco opravdu chce, může dosáhnout téměř všeho a dokázat mnoho. Že nemáte žádný talent? Přesvědčím Vás o opaku! Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou je určený právě Vám.

Tuto speciální metodu kreslení vytvořila Betty Edwardsová - uznávaná lektorka v oblasti umění a kreativity. Jedná se o jednu z nejefektivnějších metod kreslení, která se ve světě vyučuje. Stejně jako jste se naučili číst a psát se teď můžete naučit i kreslit. Pokud něco neumíte, není to proto, že nemáte talent. Ale proto, že jste své schopnosti doposud nerozvíjeli a hlavně - nevěděli jste, JAK je vlastně rozvíjet.

K úspěchu je potřeba pěti dovedností: umění pozorovat hrany, vztahy, prostor, stíny a celkový obraz. Pak můžete kreslit cokoliv chcete. Schopnost kreslit má totiž každý z nás v sobě. Neslibuji Vám proto, že Vás naučím kreslit, ale pomůžu Vám, aby jste tuto schopnost v sobě sami nalezli. Že to opravdu funguje si můžete snadno ověřit. Stačí jen navštívit náš dvoudenní intenzivní kurz. I vy na konci kurzu dokážete nakreslit portrét k nerozeznání od předlohy. A to Vám na začátku stačí jen to, že udržíte v ruce tužku!

Objevte svůj skrytý talent! Objevte něco v co jste již nedoufali! Budete uchváceni objevem svým schopností.